Participatiepunten

Home  |  Zorgportaal  |  Participatiepunten

Participatiepunten

De gemeente Lingewaard kent verschillende Participatiepunten. Dit zijn informatie- en ontmoetingspunten voor iedereen die wil weten wat er te doen is in de omgeving. Maar ook als u vrijwilligerswerk zoekt of informatie/advies wilt hebben bij een vraag of probleem, bent u bij het Participatiepunt aan het juiste adres. De medewerkers van het Participatiepunt zijn vrijwilligers die een luisterend oor bieden en vragen stellen om goed duidelijk te krijgen wat de vraag/het probleem is. Samen met u wordt gekeken naar mogelijke oplossingen en als dat nodig is wordt u  op weg geholpen naar verdere hulp. Op de achtergrond werken ervaren buurtwerkers en maatschappelijk werkers die direct ingeschakeld kunnen worden.

Daarnaast organiseert het Participatiepunt activiteiten waarbij  mensen, die minder gemakkelijk kunnen meedoen in de samenleving, zoveel mogelijk worden betrokken bij hun eigen buurt. Ontmoeting en talentontwikkeling staan hierbij centraal. Dus heeft u een vraag, loop dan eens binnen bij het Participatiepunt bij u in de buurt:

  • In Angeren, Dorpshuis – Emmastraat 23: iedere laatste donderdag van de maand van 10.30 – 12.30 uur. Tel. 088 255 25 40 | ppangeren@swlingewaard.nl
  • In Bemmel – Cuperstraat 9: iedere woensdag 14.00 tot 16.00 uur. Tel. 088 – 255 25 20 | ppbemmel@swlingewaard.nl
  • Doornenburg, Ontmoetingscentrum – Kerkstraat 3: eenmaal per twee weken (even weken) op vrijdag van 10.00 – 12.00 uur. Tel. 088 255 25 60 | ppdoornenburg@swlingewaard.nl
  • In Gendt, Hof van Breunissen – Kloosterplein 4: iedere woensdag tussen 10.00 en 12.30 uur. Tel. 088 – 255 25 10 | ppgendt@swlingewaard.nl
  • In Haalderen, Dorpshuis de Tichel – Kolkweg 5a: eenmaal per twee weken (even weken) op maandag van 13.00 – 15.00 uur. Tel. 088 – 255 25 70 | pphaalderen@swlingewaard.nl
  • In Huissen, Lange Kerkstraat 17, Oude Raadzaal: iedere woensdag van 14.00 – 16.00 uur. Tel. 088 – 255 25 30 | pphuissen@swlingewaard.nl

Voor meer informatie kunt u ook kijken op de site van Stichting Welzijn Lingewaard.

Top