Nieuwe kinderburgemeester gezocht
Wie volgt onze kinderburgemeester Elin Duisings op? Wij zijn namelijk op zoek naar een nieuwe kinderburgemeester voor aankomend schooljaar. Kent u iemand die geschikt is voor deze rol en na de zomervakantie in groep 8 zit van een basisschool in Lingewaard? Moedig ze dan vooral aan om te solliciteren!

Rol kinderburgemeester
De kinderburgemeester is aanwezig bij activiteiten voor kinderen in de gemeente. Denk hierbij aan de sleuteloverdracht van het jeugdcarnaval, Koningsdag en de intocht van Sinterklaas. Soms houdt de kinderburgemeester ook een korte toespraak bij een evenement. Verder kunnen alle kinderen uit Lingewaard met vragen en ideeën terecht bij de kinderburgemeester.
Sollicitaties
Solliciteren kan door een e-mail en/of filmpje te sturen naar kinderburgemeester@lingewaard.nl voor 13 augustus. Het is belangrijk dat de ouders toestemming geven. De jury kiest uit alle aanmeldingen een aantal kandidaten. Die mogen op 20 augustus op het gemeentehuis vertellen waarom zij denken een goede kinderburgemeester te zijn.
Meer informatie
Meer weten? Kijk op www.lingewaard.nl/kinderburgemeester voor alle informatie. Daar staat ook het toestemmingsformulier voor ouders.